Środek do czyszczenia kostki brukowej z oleju - sklep, cena, opinie

Kostka brukowa często zdobi podjazdy czy parkingi przed biurami i nie można się temu dziwić - jest stabilna oraz estetycznie się prezentuje. Jednak istnieją sytuacje, przez które może wyglądać gorzej, na przykład zabrudzenie olejem czy innymi tłustymi substancjami. Niestety, są to plamy bardzo trudne do usunięcia, a czasem nawet niemożliwe, jeśli nie zastosuje się specjalnego preparatu. Dlatego warto stawiać na najlepsze rozwiązania, jak niezastąpiony środek OilEx, który cechuje się efektywnością, prostotą stosowania oraz dobrym stosunkiem ceny do jakości.
środek do usuwania plam oleju z kostki brukowej

Preparat do czyszczenia kostki brukowej z oleju OilEx Spray

Preparat OilEx Spray jest przeznaczony do prostego, bezpiecznego i szybkiego usuwania tłustych plam z kostki brukowej. Doskonale sobie radzi w przypadku zabrudzeń spowodowanych np. wyciekiem oleju silnikowego czy kapaniem tłuszczu z grilla. Unikalna formuła specyfiku sprawia, że plamy się rozpuszczają. Środek działa nie tylko na kostce brukowej, ale też na prefabrykatach betonowych, cegle czy terakocie. OilEx ma formę sprayu, co znacznie ułatwia aplikację w zabrudzonych, nieraz trudno dostępnych miejscach.

OilEx Spray Preparat do czyszczenia kostki brukowej - specyfikacja

OliEx Spray posiada formę sprayu, a pojemność jednej puszki wynosi 500 ml. Takie opakowanie oraz konsystencja produktu sprawiają, że można go używać również na powierzchniach pochyłych bez obaw o spływanie. Przed użyciem należy wstrząsnąć opakowaniem. Warto jednak pamiętać, że spray nie powinien być rozpylany na gorących lub zmarzniętych powierzchniach, ponieważ może to obniżyć jego skuteczność. Produkt posiada przemyślany skład, który działa kompleksowo na tłuste zabrudzenia.

Środek do czyszczenia kostki brukowej z oleju (OilEx) - cena

Preparaty do czyszczenia kostki brukowej dostępne w zwyczajnych sklepach mogą nie być dostatecznie skuteczne, zwłaszcza że tłuszcz wchodzi w głębsze warstwy podłoża. Wyłącznie sprawdzone specyfiki są dobrą bronią przeciwko ciężkim do usunięcia plamom. OilEx Spray jest bardzo efektywnym środkiem, który mimo doskonałej formuły cechuje się świetnym stosunkiem ceny do jakości. Ponadto jedno opakowanie produktu spokojnie wystarczy na usunięcie kilku średniej wielkości plam.

Preparat do czyszczenia kostki brukowej z oleju (OilEx Spray) - opinie zadowolonych klientów

Próbowałem różnych sposobów, na usunięcie plam po oleju silnikowym, z mojej kostki przed biurem i nic nie działało, wynajem Karchera też. Ostatecznie skorzystałem z OilEx Spray. Nie miałem wielkich nadziei, dlatego efekt, tym bardziej, przerósł moje najśmielsze oczekiwania

Karol

Jak przenosiłam z chłopakiem grilla to na kostce zrobiła się wielka plama tłuszczu która była widoczna chyba z trzy miesiące aż zamówiliśmy z internetu oilex i jestem bardzo zadowolona bo plama szybko zniknąła podobnie jak plamy od oleju w garażu :)

Dominika

Regularnie czyszczę podjazd pod moim domem, najczęściej wykorzystując karszera i zwykle efekt jest dobry. Jednak jedna tłusta plama za nic w świecie nie chciała się domyć, dlatego popytałam znajomych i przyjaciel pożyczył mi OilEx Spray. Zadziałał od razu!!

Karolina

Korzystam z oilexa już od kilku lat i jeszcze się nie zawiodlem. Plama z oleju po zaparkowanym aucie czy inne tluste plamy schodzą po kilku minutach a poza tym cena nie jest szczegolnie wysoka. Doceniam, bo inne środki nie dzialaly na [plamy tak skutecznie..

Andrzej

Przed moim biurem rachunkowym jest niewielki parking i zawsze mi zależy na jego czystości. Kiedyś był problem ze sporą plamą po oleju i fachowiec, którego zatrudniłem wykorzystał oilex spray, więc sam go kupiłem i użyłem przy własnym domu, działa świetnie!

Darek

Ten Spray pomógł mi już kilka razy i cieszę się, że udało mi sie go kupić - działa świetnie i jest nierdogi. Pierwszy raz go kupiłem, bo niechcący zrobiłem u teściów plamę kiedy przenoisilem grill przez podwórze i widząc skuteczność szybko kupiłem tez dla siebie :)

Wiktor